tirsdag 4. desember 2007 • 10 kommentarer

Desember er her. Tradisjonen tro betyr det publisering av min ønskeliste.
Mange surrealistiske ønsker, men det er vel litt av gleden i det å ønske seg noe.
Espen skrev:
Gratulerer, alle dine ønsker (muligens med unntak av sitronpresseren) er godt over budsjettet til både hva jeg får og gir, til sammen. Med andre ord, du får ikke noe av meg
Makan, jeg synes godt du kunne spandert presseren på meg.
André skrev:
Håper du får fleecejakka, den har tross alt fått navn fra hjembyen min (Kanskje den til og med er på tilbud pga Terra-greiene;) )
I så fall måtte den vel selges til dobbelt pris, slik at de kan tjene inn denne finansielle blemmen?
Men jeg har en Narvik-fleece fra før, og den er fantastisk. Ønsker meg denne med hette.
Einar skrev:
Har alltid lurt på hvor du har fått det flotte illustrasjonsbildet der fra (du har jo brukt det ved flere anledninger..). Har du tatt det selv eller har du funnet det på en eller annen stock-side?
Jeg er elendig til å sitere opphav! Misliker det selv. Bildet er lånt av Illums Bolighus — min definitive favoritt hva gjelder interiør og møbler. I kombinasjon med Bang & Olufsen er det en potensiell dødare for enhver lommebok.
En slik geit du tenkte på Espen?
Med RSS kan du abonnere på nye kommentarer som postes til denne artikkelen.
Du kan legge igjen et trackback fra ditt eget nettsted ved å benytte trackback-adressen til denne artikkelen. Følgende sider har allerede lagt igjen tracback:
Enda flere artikler? Besøk arkivet.
Bekkelund.net er en blogg av Martin Bekkelund, hvor han lufter sine tanker om IT, politikk og friluftsliv, gjerne i en salig miks. Martin arbeider til daglig som rådgiver i IT-bransjen, hvor han veileder bedrifter og organisasjoner i strategisk bruk av IT. Besøk siden Om Martin for mer informasjon.
© 1995-2010 Martin Bekkelund
Opphavsrett • RSS • Kontakt
Espen Willersrud
4. desember 2007 0.52
Gratulerer, alle dine ønsker (muligens med unntak av sitronpresseren) er godt over budsjettet til både hva jeg får og gir, til sammen. Med andre ord, du får ikke noe av meg;)