Sommeren er ikke over

Sommeren er ikke over! For å strekke maksimalt ut av sommeren tok vi en liten svipptur til Stavern…

Noe av det beste med en lang sommerferie, er at man har følelsen av å ha vært lenge borte fra jobb. Selv tok jeg fire uker ferie, og var veldig fornøyd med det. I helgen sørget vi for å strekke sommerfølelsen enda litt enda litt lenger, med en tur til Stavern.

Bilder er selvfølgelig på nett og viser Trine, Trond, Tor, Axel og undertegnede nyte en helg med utelukkende godt vær, god mat, god drikke, underholdning og litt OL på boksen.

Kort oppsummert ble undertegnede kalt en feig kujon etter å ha vunnet en overlegen seier i RISK, men for å sitere Axel; det viktigste er ikke å delta, men å vinne! ;-) Ellers fant vi ut at Trine syntes det er perverst å fylle bensin… :-P

Martin

Legg igjen en kommentar

Før du poster en kommentar må du være kjent med retningslinjene for kommentarposting, samt personvernpolitikken for bekkelund.net.

Felter merket med * må fylles ut. Din e-postadresse vil ikke være synlig.

Formatering med XHTML: Du kan bruke disse elementene til formatering: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Tekstbaserte uttrykksikoner konverteres automatisk til bilder. Hjelp til formatering.

Martin Bekkelund er fornøyd bruker av WordPress med hjemmelaget tema.
Du kan abonnere på både artikler som Atom, RSS 2.0 eller RSS 0.92, samt kommentarer som RSS 2.0.
Denne artikkelen ble til ved hjelp av 13 kopper espresso konsumert på 0.349 minutter.

Copyright 1995 - 2008 Martin Bekkelund
xhtml
css
rss
cc
508
aaa
v6.08