Mozilla Norge med landsdekkende markedsføringskampanje

Mozilla Norge tar i bruk utradisjonell markedsføring for å spre det glade budskap…

Mozilla Norges Firefox-side kan man lese om en landsdekkende markedsføringskampanje for Firefox som nå er i gang i de største byene i Norge. Kort fortalt skal det klistres opp A2-plakater av rundt 100 frivillige.

Et meget godt tiltak som synes der folk ferdes, og som når folk på en annen måte enn de tradisjonelle annonsene på www.

For meg som ikke er med blant de frivillige, vil jeg allikevel gjøre en innsats for å spre det glade budskap. På Mozillas nettsted kan du finne merker til å plassere på din hjemmeside, så er du med og bidrar til å spre budskapet.

Jeg har listet opp noen av de beste argumentene til at jeg bruker Firefox:

  • Bedre sikkerhet enn med Internet Explorer
  • Meget rask
  • Følger W3Cs standarder
  • Godt og enkelt brukergrensesnitt
  • Støtte for såkalte “extension”, eller “plug-ins” (tilleggsfunksjonalitet)
  • Et ønske om å holde www åpent og gratis

Trenger du flere argumenter? Det finnes bøttevis hos både Mozilla og Switch 2 Firefox.

Visste du forresten at 68 640 000 brukere benytter Firefox?

Martin :-)

  • Digg
  • del.icio.us
  • co.mments
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Reddit
  • TwitThis

Legg igjen en kommentar

Før du poster en kommentar må du være kjent med retningslinjene for kommentarposting, samt personvernpolitikken for bekkelund.net.

Felter merket med * må fylles ut. Din e-postadresse vil ikke være synlig.

Formatering med XHTML: Du kan bruke disse elementene til formatering: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Tekstbaserte uttrykksikoner konverteres automatisk til bilder. Hjelp til formatering.

Martin Bekkelund er fornøyd bruker av WordPress med hjemmelaget tema.
Du kan abonnere på både artikler som Atom, RSS 2.0 eller RSS 0.92, samt kommentarer som RSS 2.0.
Denne artikkelen ble til ved hjelp av 11 kopper espresso konsumert på 0.322 minutter.

Informasjon om opphavsrett og lisensiering 1995 - 2009 Martin Bekkelund
xhtml
css
rss
cc
508
aaa
v6.09