Har ikke studert dette så nøye tidligere i statistikken min, men ser at det her er ett og annet snodig ja… Hittil i mars er søkeordet “skilpadde” det som troner på førsteplass på søk som ender opp i bloggen min. Dette har dog en slags forklaring, i og med at jeg har skrevet en post om at informasjonsfolk bør være mer som skilpadder.
Jeg sjekket akkurat søkeordene for webaksess.no for februar og mars måned, og jeg finner kun seriøse og glupe søkeord! Hm. Hvilken slutning skal vi trekke av dette, da?
Sidan mesteparten av sidene mine er på engelsk så ber jo resultata preg av det, og frå dei siste par dagane har eg ting som:
- brasher hit in head
- bummer truck bodies
- a man in southampton shirt
- any male clothes
- pupper
- flatbrysta
- penisland
Ein del greier eg greit å sjå kva sider dei hamnar på, mens andre resultat forvirrar meg stort…
Hva med
- salt i havet
- Gjørmebryting
- Diamant kloke
- four jets
Og ikke minst -nakne kjendiser
Det siste har hengt med meg som en mare etter at jeg skrev om besøkstatistikken min 9/10 - 05.
Ikke så ekstrem kanskje, men allikavel morsom, er denne:
“is there any football on tonight” (søkt idag) som returnerer en link til en to år gammel post
Hm, lurer på hvem som har søkt på “sinnabrus”. Er det flere syke sjeler enn gutta fra Bjerre/Collets gate der ute?
Ja, ja!
[...] dere finner noe pÃ¥ Martins side, siden han ble “plaget” [...]
Før du poster en kommentar må du være kjent med retningslinjene for kommentarposting, samt personvernpolitikken for bekkelund.net.
Felter merket med * må fylles ut. Din e-postadresse vil ikke være synlig.
Formatering med XHTML: Du kan bruke disse elementene til formatering: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Tekstbaserte uttrykksikoner konverteres automatisk til bilder. Hjelp til formatering.
Martin Bekkelund er fornøyd bruker av WordPress med hjemmelaget tema.
Du kan abonnere på både artikler som Atom, RSS 2.0 eller RSS 0.92, samt kommentarer som RSS 2.0.
Denne artikkelen ble til ved hjelp av 11 kopper espresso konsumert på 0.457 minutter.