Eller besøk arkivet
16. Juni 2006
Det er agurktid på bekkelund.net, og først ut av sommerens agurker er denne ekstremt nyttige duppeditten jeg fikk på Microsoft Office utviklerkonferanse for SharePoint på onsdag. Dette er definitivt sommerens store må-ha-duppeditt!
Av / på-knappen fusker, enheten bråker alt for mye til at man orker å ha den på, og man må sitte 5 cm fra vifta for å merke noen effekt. Med andre ord, et ekte Microsoft-produkt!

Ved å trykke Post kommentar samtykker du i at du er kjent med personvernpolitikken og vil overholde retningslinjene for bruk av bekkelund.net.
Opphavsrett Martin Bekkelund © 1995-2009
Informasjon om opphavsrett — RSS — Kontakt
Den var stilig. Noen måte å få kjøpt disse noen steder, ett eller annet sted?
Kommentar av Robert — 17. Juni 2006 1:39
Martin! Du må cracke den for at du skal merke vinden, også må du laste ned en patch for at den ikke skal bråke! Doh!
Kommentar av Espen — 17. Juni 2006 12:21
Den er heldigvis / dessverre (stryk det som ikke passer) ikke å få kjøpt noe sted, Robert. Det kan være du er (u)heldig og kommer over noe liknende i en eller annen suspekt nettbutikk for USB-duppeditter.
Det finnes ingen patch for å fjerne bråket, Espen. Jeg må nok bytte ut en del av hardwaren, da det er bladenes form som skaper støy.
Kommentar av Martin — 17. Juni 2006 13:57
Jaja, fin var den nå
.
Kommentar av Robert — 17. Juni 2006 19:46
Sikker på at det ikke er den “Genuine Windows Validation Check” som er patchen for å få den til å slutte å bråke, den kommer med Windows Update om dagen…
Kommentar av Espen — 18. Juni 2006 11:16
Det er det sikkert, Espen. Problemet er at jeg har Windows XP Corporate Edition, og der slipper vi denne ufine patchen. Da får jeg heller leve med at den bråker og er lite effektiv.
Kommentar av Martin — 18. Juni 2006 23:54
Her er en nettbutikk
Her er en nettbutikk som selger en tilsvarende vife.
Hvis en vifte blir i minstelaget så kan du kjøpe en USB-hub og seks tilsvarende vifter.
Når det gjelder bråket, så foreslår jeg en en ganske low-tech løsning.
Kommentar av Trond — 19. Juni 2006 11:48
Oi, det koster jo nesten hundre kroner, eller ikke langt unna. Vet du hva? Da tror jeg man gjør lurt i å gå på Elkjøp å kjøpe seg noe der heller jeg.
Kommentar av Robert — 19. Juni 2006 17:02