Long time reader, first time commenter (tror jeg): Du sier såvidt hvor du jobber, og du poster en tittel. Og det virker absolutt som om du har noe å fare med
Så det kunne vært greit med noen drypp.
Har selv også vurdert det faktum å skrive noe faglig.. men inntil videre fortsetter jeg sikkert bare med røling:)
Jeg tror faktisk ikke at jeg har fortalt hvor jeg jobber. Har skrevet noen ord om produktet jeg arbeider med, men jeg arbeider ikke for produsenten av produktet, men hos deres første gullsertifiserte partner. Det får være et hint.
Ellers skal jeg prøve å skrive noen ord, dersom jeg finner tema jeg mener kan være interessante.
Før du poster en kommentar må du være kjent med retningslinjene for kommentarposting, samt personvernpolitikken for bekkelund.net.
Felter merket med * må fylles ut. Din e-postadresse vil ikke være synlig.
Formatering med XHTML: Du kan bruke disse elementene til formatering: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Tekstbaserte uttrykksikoner konverteres automatisk til bilder. Hjelp til formatering.
Martin Bekkelund er fornøyd bruker av WordPress med hjemmelaget tema.
Du kan abonnere på både artikler som Atom, RSS 2.0 eller RSS 0.92, samt kommentarer som RSS 2.0.
Denne artikkelen ble til ved hjelp av 13 kopper espresso konsumert på 0.401 minutter.