Tøff sak, men den så litt dyp ut.
En annen mulighet er å lage en bilderamme av en gammel bærbar. Kunne godt tenke meg å lage det av en skrotet laptop fra jobben. Da er man ikke prisgitt leverandørens grensesnitt heller, men kan legge inn hva som helst på den. Strømforbruket vil muligens være noe høyere selvfølgelig.
Hadde det ikke vært for prisen hadde jeg sannelig investert i noen selv. Men i denne omgang får det være.
Blir forøvrig artig når folk finner ut at de kan sende 800×600 reklame til disse bilderammene, og foreldre som skal hygge seg med bilder fra tur blir oversvømt med et lass av porno og annen kreativ reklame. Beklager, det er et scenario som ikke mitt hode kunne la være ![]()
Audun skrev:
Tøff sak, men den så litt dyp ut.
Bildet lyver nok litt. Den er neppe mer enn 3-4 cm dyp, og det som stikker ut bak er trukket såpass langt inn fra kanten av rammen at det ikke er synlig før man kommer langt ut på siden.
Espen skrev:
Blir forøvrig artig når folk finner ut at de kan sende 800×600 reklame til disse bilderammene, og foreldre som skal hygge seg med bilder fra tur blir oversvømt med et lass av porno og annen kreativ reklame.
He he! Ja, det kunne blitt et spennende scenario. Jeg burde selvfølgelig sagt at det er mulig å filtrere hvilke e-postadresser rammen skal motta e-post fra, slik at man unngår spam. Det er jo et must.
Daniel skrev:
Hvor får man tak i denne rammen i Norge?
Gadgets.no har den, men ikke på lager. Den er allikevel et par hundrelapper dyrere når frakt er inkludert. Det er kanskje verdt prisen for garantien?
Dette er kanskje fremtiden, men jeg syntes prisen er litt stiv for å si det sånn. De har digital fotoramme på Elkjøp, men den er ganske liten og dårlig desverre.
Ok, det der var stilig! Om jeg hadde hatt så mye kroner til overs hadde det vært en GENIAL gave til foreldre som kontinuerlig maser om at de ser barnebarnet for lite ![]()
Jeg kikket mye rundt på nettet, før jeg fant denne. De største jeg så var 15″, men de var særdeles lite sexy. Poenget for meg er for øvrig ikke å ha de på veggen, men å sette de i vinduskarmen, på en bokhylle, etc. Det eneste jeg savner er hvit eller blank ledning i stedet for den sorte som følger med.
Den hadde en litt stiv pris, men konseptet med å gi den bort til foreldre og sende bilder per epost er ganske kult. Man må bare passe på å trippelsjekke at man sender de riktige bildene… Og det bringer meg over på konseptet med å gi bort en sånn til folk med litt ekstra humoristisk sans. Det kan bli noen ganske artige konsepter av sånt. Bare man passer på ikke å varsle at man kan sende bilder per epost. ![]()
Kåre Conradi trives sikkert godt med en slik fotoramme, men familien og vennene hans bør neppe få en. Det gjør jo ikke noe om han sender bildene sine til seg selv - familie og venner derimot er kanskje ikke like fornøyd med resultatene av Kåres private fotoseanser. ![]()
Det har du nok helt rett i, Thomas. I hvert fall så lenge familie og venner ikke kommer på uventet besøk. ![]()
Dingser…
Dingser er ikke for folk flest, men for mannfolk. Isbit-Örn har skjønt dette. Selv sitter jeg her og lar meg gledes over trådløs suksess, men blir litt skeptisk til min dingsesamlemani. For her jeg sitter er jeg omgitt av dingser.
I jula har det v……
Før du poster en kommentar må du være kjent med retningslinjene for kommentarposting, samt personvernpolitikken for bekkelund.net.
Felter merket med * må fylles ut. Din e-postadresse vil ikke være synlig.
Formatering med XHTML: Du kan bruke disse elementene til formatering: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Tekstbaserte uttrykksikoner konverteres automatisk til bilder. Hjelp til formatering.
Martin Bekkelund er fornøyd bruker av WordPress med hjemmelaget tema.
Du kan abonnere på både artikler som Atom, RSS 2.0 eller RSS 0.92, samt kommentarer som RSS 2.0.
Denne artikkelen ble til ved hjelp av 13 kopper espresso konsumert på 0.444 minutter.