Gratulerer med eget selskap! Godt å se at stadig flere setter i gang. Jeg tror også det er fornuftig å gjøre det på deltid til å begynne med, så kan du heller trappe ned dagens jobb når/hvis det løsner.
Jeg er litt overrasket over at dere valgte Delt Ansvar modellen, men dere har sikkert gode grunner til det. Lykke til!
Tusen takk, Anders! Det er skikkelig moro å ha et eget selskap, og vi har lært mye av det allerede. Ideelt sett ville jeg levd 100% av det, men dette er et hardt presset marked og kundemassen er ikke stor nok enda.
Delt ansvar ble valgt fordi vi ikke har kapital til å starte AS. Derfor ble DA et bedre alternativ enn Ansvarlig selskap (ANS), ettersom man i et DA kun er økonomisk ansvarlig for sin del, og ikke hele, slik som i et ANS.
Før du poster en kommentar må du være kjent med retningslinjene for kommentarposting, samt personvernpolitikken for bekkelund.net.
Felter merket med * må fylles ut. Din e-postadresse vil ikke være synlig.
Formatering med XHTML: Du kan bruke disse elementene til formatering: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Tekstbaserte uttrykksikoner konverteres automatisk til bilder. Hjelp til formatering.
Martin Bekkelund er fornøyd bruker av WordPress med hjemmelaget tema.
Du kan abonnere på både artikler som Atom, RSS 2.0 eller RSS 0.92, samt kommentarer som RSS 2.0.
Denne artikkelen ble til ved hjelp av 13 kopper espresso konsumert på 0.450 minutter.