Er veldig mange som tror de vet hva de snakker om. Det er faktisk ganske overaskende hvor enkelt ting egentlig er i forhold til å skrive god kode og få sider til å havne litt opp på lista.
Jeg må også si at ut i fra hva jeg ser her betviler jeg sterkt at dette er gjort bevist for å komme “langt opp”. Men dette var en sak som engasjerte mange, med andre ord mye linker. Og jeg lurer faktisk på hvordan man får optimalisert seg “ned” for å vises under telenor.
Men hadde du kommet opp som nr.1 eller nr.2 når man søker etter Telenor ville jeg nok tro det kunne være noe muffens…
Ikke alt man leser på internett er sant…
Jeg legger for ordens skyld også inn følgende sitat:
Hva Google selv sier:
Den webutvikling Lasse, Martin, Arve etc. holder på med er helt i tråd med W3C.org sine retningslinjer OG Google sine egne retningslinjer: http://www.google.com/webmasters/guidelines.html - en konsekvens av å utvikle websider på denne måten er at de blir mer tilgjengelig for søkemotorer (og blinde og svaksynte i samme sleng).
Optimal XHTML og CSS er opium for folket
Du må slutte med den lyssky XHTML virksomheten din, selv om jeg personlig mener at CSS bør legaliseres, så vi kan få bedre kontroll over dette skumle fenomenet.
Det er viktig at noen finner den lille stakkaren som plutselig skulle ta en overdose body {color: red;}.
Nei dette var god underholdning…
Før du poster en kommentar må du være kjent med retningslinjene for kommentarposting, samt personvernpolitikken for bekkelund.net.
Felter merket med * må fylles ut. Din e-postadresse vil ikke være synlig.
Formatering med XHTML: Du kan bruke disse elementene til formatering: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Tekstbaserte uttrykksikoner konverteres automatisk til bilder. Hjelp til formatering.
Martin Bekkelund er fornøyd bruker av WordPress med hjemmelaget tema.
Du kan abonnere på både artikler som Atom, RSS 2.0 eller RSS 0.92, samt kommentarer som RSS 2.0.
Denne artikkelen ble til ved hjelp av 13 kopper espresso konsumert på 0.383 minutter.