Eller besøk arkivet

Martin på nettet

Med Martins øyne

Oppskriften på en perfekt dag

26. Februar 2007

Røverfrokost på en søndag

Det gjelder å nyte de små detaljene i hverdagen. Gårsdagen setter malen for det jeg definerer som en perfekt dag.

Bedre blir det ikke! :-)

7 kommentarer

  1. Høres digg ut. Min søndag:

    - Stå opp klokken 1300 etter å ha vært på nattevakt dagen før.
    - Panikkspise frokost for å rekke å måke frem bilen før jeg skal på jobb.
    - Dra på jobb ca 1400.
    - Jobbe til 06.30 neste morgen.

    Helger er oppskrytt!

  2. Husk at du velger livet ditt selv, Tormod! :-)

  3. Husk at du velger livet ditt selv

    “Amen” til det!

  4. Vinterferie er definitivt en fordel ved å jobbe på en vidergående skole :)

  5. 10:30… phhhrøø! Da var vell jeg nesten hjemme fra skitur jeg. Men skal ikke si et galt ord om føret, ikke så vi et eneste levende menneske heller.

  6. Husk at du velger livet ditt selv, Tormod

    Nja, nå vet man ikke alltid hva man velger når man velger det. Men uansett, noen slike helger som jeg beskrev i første kommentar gjør at man verdsetter slike som du beskriver enda mer. Neste helg blir søndagen mer lik din søndag!

  7. Hørtes herlig ut! Jeg tror faktisk ikke jeg klarer å sove til 10:30 lenger… Jeg har også fått noen fine skiturer på fjellet siden vi har hatt en kort vinterferie. GPS’en lå i ryggsekken, så jeg fikk bekreftet at det nye turkartet “Hemsedal sør” hadde elendig inntegnede skiløyper.

Si noe du også

Ved å trykke Post kommentar samtykker du i at du er kjent med personvernpolitikken og vil overholde retningslinjene for bruk av bekkelund.net.

Trackback og Pingback

Opphavsrett Martin Bekkelund © 1995-2009
Informasjon om opphavsrettRSSKontakt